Image 1 of Lot van 5 Grote Kokeshi Poppen Naruko
536
Verkocht

Lot van 5 Grote Kokeshi Poppen Naruko

VerkoperZakelijke verkoper
VERKOCHT voor € 210,-

Item niet zoals geadverteerd, geld terugAlle items zijn zorgvuldig geselecteerd en 100% authentiekLaat zorgeloos bezorgen of haal zelf opAlleen betrouwbare verkopers
Zakelijke verkoper
Poperinge, België
Productomschrijving
Prachtig lot van 5 kokeshi poppen , gemaakt uit gedraaid hout, met de hand beschilderd met bloemen en lijnen, een combinatie van Naruko en Yajiro Kokeshi poppen, Japan, ca jaren 70-80, ze zijn onderaan gesigneerd door de maker. Dit lot gaat om 5 uitzonderlijk grote kokeshi poppen, ze bestaan in allerlei formaten, de grootste uit dit lot is ruim 36cm hoog, de kleinste 26cm! Specifieke gebieden hebben andere soorten kokeshi, ze kunnen ruwweg onderverdeeld worden in 11 verschillende types, telkens met een kenmerkende vorm of stijl. Deze poppen zijn erg populair bij verzamelaars, ook zouden ze geluk brengen wat ze extra populair maakt! Zeer leuke objecten om een kinderkamer of woonkamer mee te decoreren. Wat zijn kokeshi poppen eigenlijk? Kokeshi zijn afkomstig van Japan en het zijn eenvoudige houten poppen zonder armen of benen die al meer dan 150 jaar worden gemaakt als speelgoed voor kinderen. Ze zijn met de hand gedraaid van hout en hebben een eenvoudig lichaam en hoofd met een paar dunne, geschilderde lijnen om het gezicht te definiëren. Het lichaam heeft vaak bloemen en ringontwerpen. Deze mooie collectie verkeert in goede vintage conditie, eentje heeft een barstje bovenaan het hoofd, bij sommige zijn de tekeningen op het lijf vervaagd, enkele andere hebben vlekken en oppervlakkige krasjes, maar ze zien er nog steeds fantastisch uit, check de foto’s voor meer details! Afmetingen: de kleinste kokeshi meet 26cm hoog, de grootste meet 36cm hoog. Diameter van het hoofd gaat van 8 tot 10cm, diameter van het lijf gaat van 4,5 tot 7,5cm. Gewicht: 3,020kg samen.

Deze mooie collectie verkeert in goede vintage conditie, eentje heeft een barstje bovenaan het hoofd, bij sommige zijn de tekeningen op het lijf vervaagd, enkele andere hebben vlekken en oppervlakkige krasjes, maar ze zien er nog steeds fantastisch uit, check de foto’s voor meer details!

Specificaties
ConditieGoedKleurenBruin, Rood, ZwartMateriaalHoutAantal stuks5StijlVintageHoogte36 cmBreedte10 cmDiepte10 cmGebruikssporenVlekken, Verkleuring, Barst/scheur

Verkopersinformatie

Zakelijke verkoper
Poperinge, BelgiëWhoppah lid sinds juni 2022
Actieve advertenties
Deze verkoper heeft 415 actieve advertenties.Bekijk alle items van deze verkoper