Item niet zoals geadverteerd, geld terugAlle items zijn zorgvuldig geselecteerd en 100% authentiekLaat zorgeloos bezorgen of haal zelf opAlleen betrouwbare verkopers
Zakelijke verkoper
manzano, Italië
Productomschrijving
Harsschilderij van cruiseschip, 1990, set van 5
Vintage stijl
Ontwerpperiode 1990 - 1999
Productieperiode 1990 - 1999
Land van productie Mexico
Meer informatie over artikel 5 ambachtelijke harsschilderijen van cruiseschip gemaakt door een Mexicaanse kunstenaar.
de borden hebben verschillende afmetingen:
110 x 100 x 6 cm
90 x 130 x 6 cm
90 x 130 x 6 cm
80 x 190 x 6 cm
200 x 90 x 6 cm
De prijs van kleine schilderijen is 2000
van de grote 4000€.
Hars materiaal
Kleur Veelkleurig
Standaard gewicht - Tussen 40kg en 80kg
Gedetailleerde staat Zeer goed - Dit vintage/antieke artikel heeft geen gebreken, maar kan lichte gebruikssporen hebben.
Restauratie en gedetailleerde voorwaarden
Lichte slijtage door ouderdom en gebruik
Hoogte 110 cm
Breedte 100 cm
Diepte 6 cm
Verzending is niet gratis, vraag voor aankoop een offerte aan.
Wij geven u de exacte prijs op basis van uw locatie, om u een uitstekende service te bieden.