Image 1 of Lot van 5 vintage harsschilderijen, 1990
20

Lot van 5 vintage harsschilderijen, 1990

VerkoperZakelijke verkoper
€ 20.000,-Bied vanaf € 18.000,-

Item niet zoals geadverteerd, geld terugAlle items zijn zorgvuldig geselecteerd en 100% authentiekLaat zorgeloos bezorgen of haal zelf opAlleen betrouwbare verkopers
Zakelijke verkoper
manzano, Italië
Productomschrijving
Harsschilderij van cruiseschip, 1990, set van 5 Vintage stijl Ontwerpperiode 1990 - 1999 Productieperiode 1990 - 1999 Land van productie Mexico Meer informatie over artikel 5 ambachtelijke harsschilderijen van cruiseschip gemaakt door een Mexicaanse kunstenaar. de borden hebben verschillende afmetingen: 110 x 100 x 6 cm 90 x 130 x 6 cm 90 x 130 x 6 cm 80 x 190 x 6 cm 200 x 90 x 6 cm De prijs van kleine schilderijen is 2000 van de grote 4000€. Hars materiaal Kleur Veelkleurig Standaard gewicht - Tussen 40kg en 80kg Gedetailleerde staat Zeer goed - Dit vintage/antieke artikel heeft geen gebreken, maar kan lichte gebruikssporen hebben. Restauratie en gedetailleerde voorwaarden Lichte slijtage door ouderdom en gebruik Hoogte 110 cm Breedte 100 cm Diepte 6 cm Verzending is niet gratis, vraag voor aankoop een offerte aan. Wij geven u de exacte prijs op basis van uw locatie, om u een uitstekende service te bieden.

Specificaties
ConditieGoedHoogte110 cmBreedte100 cmDiepte6 cm

Ontdek meer

Verkopersinformatie

Zakelijke verkoper
manzano, ItaliëWhoppah lid sinds oktober 2024
Actieve advertenties
Deze verkoper heeft 414 actieve advertenties.Bekijk alle items van deze verkoper