Image 1 of Lot Aardewerk vazen
60

Lot Aardewerk vazen

VerkoperZakelijke verkoper
€ 89,-Bied vanaf € 62,-

Item niet zoals geadverteerd, geld terugAlle items zijn zorgvuldig geselecteerd en 100% authentiekLaat zorgeloos bezorgen of haal zelf opAlleen betrouwbare verkopers
Zakelijke verkoper
Clermont-sous-Huy , België
Productomschrijving
Set prachtige zandstenen vazen voor binnenhuisdecoratie of voor op je terras. Groot h42 X 14 cm. Medium h26 X 10 cm. Klein h16 X 12 cm. Grote opening h18x18 cm. Zeer goede staat. Referentie : 32Q9V2SW

lichte krassen

Specificaties
ConditieHeel goedKleurenBeige, Bruin, Taupe, CrèmeMateriaalKeramiekAantal stuks4Hoogte18 cmBreedte18 cmDiepte18 cmGebruikssporenKrassen

Ontdek meer

Verkopersinformatie

Zakelijke verkoper
Clermont-sous-Huy , BelgiëWhoppah lid sinds oktober 2024
Actieve advertenties
Deze verkoper heeft 120 actieve advertenties.Bekijk alle items van deze verkoper